Doniczka Tubus case Effect - terakota DTUC600E-R624
Kolor: terakota
| Długość: | 600 mm |
| Szerokość: | 324 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Masa: | - |
| Objętość: | 38.6 l |
Kolor: terakota
| Długość: | 600 mm |
| Szerokość: | 324 mm |
| Wysokość: | 300 mm |